KONST / Litografier / Färglitografi 12601101
nr 1260 1101
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 127/175, daterad 2012. Bladets mått: 43x42 cm, oramad
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:09:49
5/6 21:15:07
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson